/ Реєстрація

Зв'язатися з нами

УЗА запрошує експортерів до Індії

Назад до всіх новин

Українська зернова асоціація запрошує українські компанії аграрного сектору відвідати Республіку Індію з метою налагодження бізнес зв’язків та відкриття нових можливостей, ринків збуту та шляхів розвитку для українських експортерів.

Зокрема, в лютому 2018 року УЗА проведе для українських аграрних експортерів бізнес захід в м. Мумбаї (Індія), де будуть запрошені індійські імпортери, представники уряду, організації та компанії, що зацікавлені у імпорті сільськогосподарської продукції з України.

Під час заходу будуть організовані прямі бізнес зустрічі українських експортерів та індійських імпортерів аграрної продукції, в тому числі зернових, олійних та бобових культур, круп, продуктів переробки зерна, фруктів та овочів тощо.

Завдяки надзвичайно високому темпу зростання кількості споживачів та досить низьким темпам розвитку виробництва, індійський ринок є одним з найперспективніших ринків збуту для українських виробників та експортерів. Так, відповідно до статистичних даних, в Індії невпинно зростає кількість населення, лише за 2017-18 роки приріст населення прогнозується на рівні 25-30 мільйонів чоловік, що, безсумнівно, збільшить попит на харчові продукти, в тому числі зернові та олійні культури.

Компанії цієї країни зацікавлені у збільшенні обсягів імпорту української продукції, зважаючи на постійне збільшення внутрішнього споживання продукції агросектору. Наприклад, в середньому внутрішнє споживання кукурудзи в Індії зростає на 4%, а імпорт бобових зріс на 5% до 6,1 млн т в 2016/17 МР. При цьому імпорт пшениці у наступні роки буде продовжувати коливатися на рівні близько 5 млн. т. Крім того, внутрішній попит на олію зростає приблизно на 7% щороку (імпорт зростає на 1 млн т щороку).

Якщо ви зацікавлені у експорті продукції до Індії, зареєструйтесь, будь ласка, за посиланням:

https://goo.gl/forms/NhbnTPq2KiXJS2Vi1

 

та очікуйте детальнішу інформацію щодо поїздки в м.Мумбаї.

Також, слідкуйте за подією на Facebook

https://goo.gl/tGd9gy

 

РЕЄСТРАЦІЯ відкрита до 31 жовтня 2017 року.

Якщо у вас виникнуть питання — будь ласка, звертайтесь до нас на inbox@uga.kiev.ua або за тел. +38 (044) 492-39-68.

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраїнська громадська організація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2017.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.org.ua Розробка сайту